کارت ورود به جلسه
جدول زمان بندی آزمون
شروع ثبت نام ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ پایان ثبت نام ۲۲ فروردین ۱۳۹۴
شروع دریافت کارت ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ پایان دریافت کارت ۲۸ فروردین ۱۳۹۴
اعلام نتیجه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ هزینه آزمون ۵۰۰,۰۰۰ ریال
تاریخ آزمون ۲۸ فروردین ۱۳۹۴
اخبار مهم
۲۵ فروردین ۱۳۹۴

کارت ورود به جلسه

کارت ورورد به جلسه آزمون فروردین ماه سال ۹۴ بر روی سامانه قرار گرفت و داوطلبین می توانند با استفاده از شناسه کاربری - کد ملی و شماره شناسنامه خود اقدام به دریافت کارت نمایید.

۲۳ فروردین ۱۳۹۴

تمدید مهلت ثبت نام آزمون فروردین

مهلت ثبت نام آزمون ۲۸ فروردین ماه سال ۱۳۹۴ تا ساعت ۲۴:۰۰ روز ۲۳ فرودین تمدید شد.

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

دوره های آموزشی

معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با همکاری اداره برگزاری آزمون‌های استاندارد زبان انگلیسی اقدام به برگزاری کلاس‌های آمادگی آزمون ای پی تی طی سه جلسه شش ساعته به صورت ادواری در روزهای پنج شنبه و جمعه هر هفته نموده است.
داوطلبان می‌توانند برای ثبت نام با در دست داشتن اصل کارت دانشجویی و فیش واریزی به مبلغ دو میلیون (۲،۰۰۰،۰۰۰) ریال به شماره حساب ۱۰۵۷۱۱۱۰۴۰۱۰۴۰۱ بانک سرمایه به نام مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی و ارائه به دفتر ثبت نام واقع در خیابان حافظ، پایینتر از جمهوری، روبروی تالار بورس، ساختمان فرهیختگان (محل برگزاری کلاس) اقدام نمایند.

۱۴ فروردین ۱۳۹۴

شروع ثبت نام آزمون فروردین ماه EPT

به اطلاع کاربران گرامی می رساند چهلمین دوره آزمون EPT از ساعت ۱۴ صبح روز ۱۷ فروردین ماه سال ۱۳۹۴ بر روی سامانه جدید شروع خواهد شد. جهت ثبت نام و شرکت در این دوره از آزمون از طریق لینک شرکت در آزمون اقدام به تشکیل پروفایل و پرداخت هزینه آزمون نمایید.

نکات مهم
1- ثبت نام شما زماني قطعي و تكميل خواهد شد كه پرداخت مالي صورت گرفته و تائيد نهايي پرداخت انجام شده باشد
2- در وارد كردن اطلاعات خود دقت لازم را داشته باشيد، اين مركز هيچ مسئوليتي در قبال اطلاعات نادرست مندرج شما بر عهده نخواهد داشت.
3- چنانچه مغايرتي در اطلاعات مندرج در سايت با مشخصات فردي شما وجود داشته باشد، از حضور شما در جلسه آزمون ممانعت به عمل مي آيد.
4- در زمان حضور در جلسه آزمون ارائه كارت شناسايي معتبر مطابق با اطلاعات مندرج در سايت الزامي است.
5- شروع آزمون ساعت 9 صبح خواهد بود و درب حوزه امتحاني 30 دقيقه قبل از زمان شروع آزمون بسته خواهد شد، لذا به داوطلبان اكيدا توصيه مي شود يك ساعت قبل از شروع آزمون در محل حوزه امتحاني حاضر باشند.
6- مدت امتحان 140 دقيقه و سوالات به صورت تستي است و نمره منفي ندارد.
7- همراه داشتن هر گونه وسايل الكترونيكي در جلسه آزمون ممنوع است و با متخلف برخورد قانوني خواهد شد.