کارت ورود به جلسه
کارنامه آزمون
اخبار مهم
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴

نتایج آزمون EPT اردیبهشت ماه ۱۳۹۴

نتایج آزمون Ept اردیبهشت ماه بر روی سامانه قرار گرفته است. لذا داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت و با وارد کردن شماره پرونده و کد ملی و شماره شناسنامه خود از نتیجه آزمون خود مطلع شوند و همچنین داوطلبان می توانند از طریق تماس با شماره ۴۷۴۳ و انتخاب گزینه ۴ از نمره خود مطلع شوند.

۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴

سيستم اعلام نتايج از طريق تلفن گويا

دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: سيستم اعلام نتايج از طريق تلفن گويا راه اندازي شد تا داوطلبان بتوانند از طريق اين سيستم از نتيجه آزمون خود مطلع شوند. علوي فاضل در ادامه گفت: در حال حاضر و در مرحله آغازين اجرايي شدن اين سيستم هم اكنون داوطلباني كه آزمون EPT داده اند مي توانند امروز دوشنبه مورخ ۷/۲/۹۴ از طريق تماس با شماره ۴۷۴۳-۰۲۱ از نتيجه خود مطلع شوند. معاون سنجش و پذيرش در مورد جزئيات روش كار اين سيستم افزود: در سيستم جديد كاربر با وارد نمودن اطلاعات شخصي خود شامل: كد ملي، شماره شناسنامه و شماره پرونده قادر خواهد بود بصورت مجازي از نتيجه آزمون خود مطلع شود. علوي فاضل در پاسخ به اين سوال كه علت اصلي راه اندازي اين سيستم چيست، گفت: هدف ما اين است كه با اجرايي كردن اين طرح مراجعات حضوري كاهش يافته و داوطلبان بتوانند در هر نقطه كشور به راحتي از نتايج آزمونهاي خود مطلع شوند؛ ضمن اينكه با اين اقدام طرح تكريم ارباب رجوع كه مورد نظر رياست عاليه دانشگاه است نيز محقق مي شود

نکات مهم
1- ثبت نام شما زماني قطعي و تكميل خواهد شد كه پرداخت مالي صورت گرفته و تائيد نهايي پرداخت انجام شده باشد
2- در وارد كردن اطلاعات خود دقت لازم را داشته باشيد، اين مركز هيچ مسئوليتي در قبال اطلاعات نادرست مندرج شما بر عهده نخواهد داشت.
3- چنانچه مغايرتي در اطلاعات مندرج در سايت با مشخصات فردي شما وجود داشته باشد، از حضور شما در جلسه آزمون ممانعت به عمل مي آيد.
4- در زمان حضور در جلسه آزمون ارائه كارت شناسايي معتبر مطابق با اطلاعات مندرج در سايت الزامي است.
5- شروع آزمون ساعت 9 صبح خواهد بود و درب حوزه امتحاني 30 دقيقه قبل از زمان شروع آزمون بسته خواهد شد، لذا به داوطلبان اكيدا توصيه مي شود يك ساعت قبل از شروع آزمون در محل حوزه امتحاني حاضر باشند.
6- مدت امتحان 140 دقيقه و سوالات به صورت تستي است و نمره منفي ندارد.
7- همراه داشتن هر گونه وسايل الكترونيكي در جلسه آزمون ممنوع است و با متخلف برخورد قانوني خواهد شد.