کارنامه آزمون
اخبار مهم
۲۱ شهریور ۱۳۹۷

برگه ورود به جلسه

برگه ورورد به جلسه آزمون شهریورماه سال ۹۷ بر روی سامانه قرار گرفت و داوطلبین گرامی می توانند با استفاده از شناسه کاربری (شماره پرونده) - کد ملی و شماره شناسنامه خود اقدام به دریافت برگه ورود به جلسه نمایند. ضمنا داوطلبان گرامی میتوانند جهت بازیابی شماره پرونده آزمون EPT شهریور ماه۱۳۹۷ با تلفن گویا ۴۷۴۳-۰۲۱ تماس گرفته و از طریق شماره گیری کد ۲ نسبت به بازیابی شماره پرونده خود اقدام نمایند.

۲۱ شهریور ۱۳۹۷

اعلام نتیجه آزمون پایان دوره کلاسها

نتایج آزمون پایان دوره کلاسهای تقویت زبان انگلیسی ویژه دانشجویان مقطع دکتری تخصصی در سایت (www.azmoon.net) اعلام شد.
داوطلبانی که موفق به کسب نمره حد نصاب لازم جهت ورود به دوره های سطح بعدی شده اند می توانند از طریق لینک ثبت نام کلاسها در همین سایت در دوره های بعدی کلاسها شرکت نمایند. و ضمنا به اطلاع می رساند داوطلبانی که نمره حدنصاب لازم را کسب ننمودند می توانند در آزمون بعدی پایان ترم با پرداخت هزینه آزمون که متعاقبا زمان بندی اعلام خواهد شد شرکت نمایند و کلاس سطح گذرانده شده به قوت خود باقی می باشد. توصیه می شود این عزیزان مجددا ترم کلاس مربوطه را تکرار نمایند.

۱۴ شهریور ۱۳۹۷

بازیابی شماره پرونده

داوطلبان گرامی
شماره پرونده خود را جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون پایان ترم مرحله دوم میتوانید از لینک موجود در سایت دریافت نمائید.

۲۹ مرداد ۱۳۹۷

در خصوص امتحان پایان ترم

اطلاعیه در خصوص آزمون پایان ترم کلاسهای زبان انگلیسی
پیرو اطلاعیه ۳۱ تیر ماه ، در خصوص متقاضیان شرکت در کلاس های زبان انگلیسی به اطلاع می رساند ، با توجه به برگزاری آزمون پایان ترم دوم کلاسهای زبان انگلیسی حضوری و مجازی ترکیب سوالات آزمون مورخ ۹۷/۶/۱۶ در سطوح یک، دو ، سه به شرح ذیل می باشد : ۲۵ سوال واژگان ، ۴۰ سوال دستور ، ۲۰ سوال خواندن و درک مطلب ، ۱۵ سوال جای خالی ، مجموع سوالات ۱۰۰ سوال
روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی

۰۴ بهمن ۱۳۹۴

بودجه بندی سوالات آزمون EPT

۱- واژگان شامل ۲۵ سؤال تستی
۲- دستور زبان شامل ۴۰ سؤال تستی
۳- درک مطلب در دو بخش شامل :
الف) خواندن و درک متون ۲۰ سؤال تستی
ب) درک مطلب متن با کلمات حذف شده (cloze) شامل ۱۵ سؤال تستی

نکات مهم
1- ثبت نام شما زماني قطعي و تكميل خواهد شد كه پرداخت مالي صورت گرفته و تائيد نهايي پرداخت انجام شده باشد
2- در وارد كردن اطلاعات خود دقت لازم را داشته باشيد، اين مركز هيچ مسئوليتي در قبال اطلاعات نادرست مندرج شما بر عهده نخواهد داشت.
3- چنانچه مغايرتي در اطلاعات مندرج در سايت با مشخصات فردي شما وجود داشته باشد، از حضور شما در جلسه آزمون ممانعت به عمل مي آيد.
4- در زمان حضور در جلسه آزمون ارائه كارت شناسايي معتبر مطابق با اطلاعات مندرج در سايت الزامي است.
5- شروع آزمون ساعت 9 صبح خواهد بود و درب حوزه امتحاني 30 دقيقه قبل از زمان شروع آزمون بسته خواهد شد، لذا به داوطلبان اكيدا توصيه مي شود يك ساعت قبل از شروع آزمون در محل حوزه امتحاني حاضر باشند.
6- سوالات به صورت تستي است و نمره منفي ندارد.
7- همراه داشتن هر گونه وسايل الكترونيكي در جلسه آزمون ممنوع است و با متخلف برخورد قانوني خواهد شد.