کارت ورود به جلسه
کارنامه آزمون
اخبار مهم
۲۸ خرداد ۱۳۹۴

اطلاعیه برگزاری کلاسهای آمادگی آزمون EPT

بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان حضور در کلاس های آمادگی آزمون EPT می رساند اداره برگزاری آزمون های استاندارد زبان انگلیسی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اقدام به برگزاری هشتمین دوره این کلاس ها در سه جلسه ۶ ساعته در روزهای جمعه (۵، ۱۲و ۱۹ تیرماه ۱۳۹۴) نموده است. متقاضیان محترم باید مبلغ ۲,۰۰۰,۰۰۰ریال به شماره حساب ۱-۱۰۴۰۱۰۴۰-۱۱-۱۰۵۷بانک سرمایه بنام مرکز آزمون دانشگاه آزاد واریز و اصل فیش بانکی خود را در اولین جلسه برگزاری کلاس به نماینده حاضر در محل برگزاری کلاس ها (خیابان حافظ ـ بعد از پل دوم «بعد از تقاطع جمهوری و حافظ» ـ روبروی بورس اوراق بهادار ـ ساختمان فرهیختگان) تحویل دهند. لازم به ذکر است شرکت کنندگان قبل از واریز پول و حضور در کلاس، تصمیم خود را مبنی بر شرکت در کلاس به آدرس ept@IAUSET.com اطلاع دهند.

۲۶ خرداد ۱۳۹۴

نتایج آزمون خرداد ماه ۹۴

نتایج آزمون خرداد ماه سال ۹۴ بر روی سامانه قرار گرفت و داوطلبین می توانند با استفاده از شناسه کاربری - کد ملی و شماره شناسنامه خود اقدام به دریافت کارنامه نمایید.

۲۰ خرداد ۱۳۹۴

بازیابی شماره پرونده

داوطلبان گرامی میتوانند جهت بازیابی شماره پرونده آزمون EPT خرداد ماه ۱۳۹۴ با تلفن گویا ۴۷۴۳-۰۲۱ تماس گرفته و از طریق شماره گیری کد ۳ نسبت به بازیابی شماره پرونده خود اقدام نمایند.

نکات مهم
1- ثبت نام شما زماني قطعي و تكميل خواهد شد كه پرداخت مالي صورت گرفته و تائيد نهايي پرداخت انجام شده باشد
2- در وارد كردن اطلاعات خود دقت لازم را داشته باشيد، اين مركز هيچ مسئوليتي در قبال اطلاعات نادرست مندرج شما بر عهده نخواهد داشت.
3- چنانچه مغايرتي در اطلاعات مندرج در سايت با مشخصات فردي شما وجود داشته باشد، از حضور شما در جلسه آزمون ممانعت به عمل مي آيد.
4- در زمان حضور در جلسه آزمون ارائه كارت شناسايي معتبر مطابق با اطلاعات مندرج در سايت الزامي است.
5- شروع آزمون ساعت 9 صبح خواهد بود و درب حوزه امتحاني 30 دقيقه قبل از زمان شروع آزمون بسته خواهد شد، لذا به داوطلبان اكيدا توصيه مي شود يك ساعت قبل از شروع آزمون در محل حوزه امتحاني حاضر باشند.
6- مدت امتحان 140 دقيقه و سوالات به صورت تستي است و نمره منفي ندارد.
7- همراه داشتن هر گونه وسايل الكترونيكي در جلسه آزمون ممنوع است و با متخلف برخورد قانوني خواهد شد.